Naše zkušenosti, výběr referencí

Naši specialisté aktivně participují na mnoha zajímavých projektech u zákazníků ze sektorů Finance, Telco, Retail a Utility. Jedná o různé role od business analytiků přes projektové manažery, softwarové inženýry až po testery, kteří jsou schopni provádět systémové, uživatelské akceptační i zátěžové testy. Přidaná hodnota našich specialistů byla vždy velmi dobře hodnocena zákazníky, kteří byly velmi spokojeni s jejich výkony a přínosy.
Mezi naše zákazníky patří: T-Mobile Czech Republic, Tesco Stores, Komerční banka, O2 Czech Republic, Československá obchodní banka, Česká Spořitelna, DHL IT services, Českomoravská stavební spořitelna, Raiffeisen Bank, O2 Slovakia, Deloitte Advisory, Hewlet-packard, Essox, BlueLink, Cleverlance, Unicorn a další.

Zákazník T-Mobile Czech Republic

Předmět zakázky

V T-Mobile naši specialisté dlouhodobě působí především v oblasti testování. Hlavní doménou je User acceptance testing, mezi další oblasti patří SW development a IT testing.

U zákazníka dlouhodobě působí tým až patnácti specialistů na testování v různých úrovních seniority, tým je krátkodobě doplňován o 3-5 členů v období zvýšených požadavků na kapacitu.

Spolupráce mezi zákazníkem a naším týmem probíhá již od roku 2011.

Objem dodaných služeb přes 15 000 MDs
Doba trvání (plnění) zakázky Od r. 2011

Zákazník Tesco Stores

Předmět zakázky

V Tesco naši odborníci působí dlouhodobě především v oblasti Project managementu, Problem managementu a vývoje aplikací.

U zákazníka působí tým 5-8 specialistů. Naše pozornost se soustředí na řešení problémů a řízení procesu zajištění provozu, ale i na řízení implementačních projektů především v oblasti infrastruktury.

Spolupráce mezi zákazníkem a naším týmem probíhá již od roku 2013.

Objem dodaných služeb přes 4 000 MDs
Doba trvání (plnění) zakázky Od r. 2013

 

Zákazník  Deloitte Advisory

Předmět zakázky

 Společně s parterem Deloitte realizujeme projekty implementace a vývoje CRM systémů postavených na platformě Salesforce.com. Naši specialisté disponují příslušnými certifikacemi a účastní se projektů implementovaných pro zákazníky z oblasti financí anebo farmacie v Jihoafrické republice, Německu, Švýcarsku nebo UK. V České republice jsme se implementovali demo aplikaci pro KB a postavili jsme na Salesforce.com portál Yachtcharter.
Objem dodaných služeb  Cca 800 MDs
Doba trvání (plnění) zakázky  2014 – 2016

 

Zákazník  Česká Spořitelna a.s.

Předmět zakázky

 V České Spořitelně naši specialisté dlouhodobě působí v několika oblastech testování. Hlavní doménou je několikaletá personální podpora při realizaci zátěžových testů na systémech CRM Siebel, Orchestra, Symbols, CTS, CPS a dalších. Dlouhodobě zastřešujeme na projektech kompletní analýzu pro zátěžový test, přípravu testovacích skriptů, realizaci zátěžového testu a následné vyhodnocení, včetně doporučení pro další vývoj.

Spolupráce mezi zákazníkem a naším týmem probíhá již od roku 2004.

Realizační tým: Zbyněk Deyl, Richard Mádle a David Růžička

Objem dodaných služeb  Cca 500 MDs
Doba trvání (plnění) zakázky  2012 – 2016

 

Zákazník  Československá obchodní banka a.s.

Předmět zakázky

Ve společnosti ČSOB a.s. dlouhodobě poskytujeme kapacity pro realizaci zátěžových testů systémů Profile (Pure), SSP, SCube a další. Jedná se zejména o práce při analýze pro zátěžový test, přípravě skriptů, realizaci zátěže a následného vyhodnocení. Součástí projektu je i ladění nasazované architektury ve spolupráci s dodavatelem řešení.

Realizační tým: Richard Mádle, Zbyněk Deyl, David Růžička a Jiří Sýkora

Objem dodaných služeb  Cca 500 MDs
Doba trvání (plnění) zakázky  2012 – 2016